Festiwal tańca orientalnego Barwy Orientu w Warszawie
Barwy Orientu to Barwna Scena Otwarta dla amatorów tańca orientalnego i gala kursantek Mai
barwy orientu, barwna scena otwarta, grupa imbir, imbir taniec brzucha, grupa qamar, qamar taniec brzucha
349284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-349284,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
barwyorientu-logo512x512

wyjątkowa formuła festiwalu

Barwy Orientu były imprezą istniejąca w latach 2012-2017. Na początku kameralne i organizowane jako zakończenie sezonu dla kursantek Mai. Potem były festiwalem otwartym dla wszystkich pasjonatów tańca orientalnego. Celem było stworzenie show, gdzie swoją indywidualność i kreatywność mogły pokazać osoby, które nie mieszczą się albo nie chcą się mieścić w ramach kategorii konkursowych; osoby z bardzo małym doświadczeniem albo które nie są profesjonalnymi tancerzami.

Festiwal otwarty na amatorów

W ramach gali powstała Barwna Scena Otwarta, gdzie mógł wystąpić każdy, kto uważał się za amatora w tańcu orientalnym. Drugą część show stanowiły pokazy zaproszonych gości, gwiazd i grup kursanckich studia Biodra na Wschodzie. Gala odbywała się zawsze w sobotę, w niedzielę – warsztaty z zaproszonym gościem specjalnym.