Małgorzata Szybiak | Maja - taniec orientalny
Maja - Małgorzata Szybiak - biogram tancerki
maja taniec brzucha, maja taniec orientalny, małgorzata pszczółkowska, małgorzata szybiak,
343413
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343413,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Maja

Małgorzata Szybiak

Jestem dyplomowaną instruktorką, choreografem i organizatorem festiwalu Barwy Orientu. Uczyłam się u wielu arabskich autorytetów techniki tańca orientalnego oraz arabskich tańców ludowych.

Przez wiele lat prowadziłam regularne kursy tańca orientalnego w Warszawie i okolicach. Przede wszystkim ceniona jestem za kreatywność i tworzenie widowiskowych choreografii grupowych. Wraz z nauczaniem techniki tańca wprowadzam kursantki w historię tańca orientalnego, jego gatunki, specyfikę muzyki arabskiej i rytmikę. O moim przygotowaniu do pracy w roli instruktora świadczy państwowy dyplom instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji belly dance oraz równoległe zainteresowanie zdrowotnymi formami ruchu.

Kilka lat byłam również związana z grupą Orient Expresja, z którą odnosiłam sukcesy w konkursach tańca orientalnego w Polsce.

W ostatnim czasie, po urodzeniu dziecka, rozwijam się w kierunku treningu prozdrowotnego – jestem instruktorką bodyART, pilatesu, ZOGA Movement i trenerem regeneracji powięzi przez rolowanie Blackroll Polska. W 2020 r. otworzyłam swoje studio świadomej pracy z ciałem Poczuj Ciało (Warszawa – Saska Kępa).

osiągnięcia
B29B3918_jpg_jpg

3 miejsce

w kategorii solistka poziom profesjonalny na Łódzkiej Fabryce Orientu, Łódź 2015

1 miejsce

z zespołem Orient Expresja podczas Mistrzostw Europy Wschodniej, Lublin 2016

1 miejsce

z zespołem Orient Expresja w kategorii grupy fuzja/show na Łódzkiej Fabryce Orientu, Łódź 2015

East Side Story

taniec w spektaklu, Warszawa 2013-2014