Chcesz zabłysnąć w karnawale? Oto świetna propozycja dla imprezowiczek! Warsztaty tańca brzucha w Międzylesiu!

 

Mogą przyjść osoby bez doświadczenia w tej technice, ale też te, które tańczą kilka miesięcy.

 

Poznacie tajniki energicznych i wolnych ruchów bioder, odkryjecie moc drzemiącą w miednicy. Nauczymy się kilku łatwych i widowiskowych sekwencji, które połączymy w miniukład do arabskiego popu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy ten taniec jest dla ciebie – przyjdź i oceń!

Taniec brzucha (nazywany również tańcem orientalnym) to różnorodna technika wywodząca się z Bliskiego Wschodu. Opiera się na płynnych ruchach miednicy i klatki piersiowej, którym towarzyszą przestrzenne kroki, obroty i pozy. Znany jest z tego, że wydobywa kobiece atuty, leczy z kompleksów, uczy kobiecości, zmysłowości i wdzięku; poprawia postawę i koordynację ruchową. Jest to taniec dla kobiet w każdym wieku.

Odkryj magiczny i kolorowy Orient! Zrób sobie prezent w karnawale!

O instruktorce

Warsztat poprowadzi Małgorzata Szybiak, znana na warszawskiej scenie jako Maja. Prowadzi studio Biodra na Wschodzie, jest organizatorką festiwalu Barwy Orientu. Uczyła się u wielu arabskich autorytetów techniki tańca orientalnego oraz arabskich tańców ludowych. Od wielu lat prowadzi regularne kursy tańca orientalnego w Warszawie i okolicach. Przede wszystkim ceniona jest za kreatywność i tworzenie widowiskowych choreografii grupowych. Wraz z nauczaniem techniki tańca wprowadza kursantki w historię tańca orientalnego, jego gatunki, specyfikę muzyki arabskiej i rytmikę. Związana też z zespołem Orient Expresja, z którym stała na podium wielu konkursów tanecznych.
Oprócz tego jest miłośniczką zdrowego ruchu – rozwija się jako instruktor treningów z nurtu body & mind: bodyARTu i pilatesu.

Szczegóły

Kiedy? sobota 19 stycznia 2019, 17:00-19:00

Gdzie? Jogalates Studio, ul. Zwoleńska 81/10, Warszawa Międzylesie, http://www.jogalates.pl

Za ile? 100 zł

Obowiązuje rezerwacja miejsc. Zapisy na studio@jogalates.pl oraz recepcja Jogalates Studio lub Małgorzata Szybiak: tel. 694 584 703