Treningi indywidualne | Maja - taniec orientalny
350252
page-template-default,page,page-id-350252,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Treningi indywidualne

Treningi indywidualne

W trakcie treningów indywidualnych pracujemy 1 na 1. Moja uwaga jest w 100% skupiona na Kliencie. Zajęcia są dopasowane do jego potrzeb i możliwości.

taniec orientalny

nauka na wszystkich poziomach zaawansowania

Magia i wspólnota kobiet. Podstawowe ruchy i kroki dla początkujących. Dla zaawansowanych - szlifowanie techniki i choreografie na zlecenie.

bodyART®

holistyczny trening funkcjonalny dla wymagających

Trening zbudowany na płynnym przechodzeniu z sekwencji w sekwencję. Dynamiczny i wymagający. Ćwiczenia stabilizacyjne, wzmacniające i rozciągające.

pilates

edukacja świadomości ciała i mięśni głębokich

Świadoma praca z ciałem. Ćwiczenia korekcyjne, rozciągające i równoważne. Idealna gimnastyka dla osób z problemami kręgosłupa oraz przy siedzącym trybie życia. Dla sportowców – poprawa stabilizacji i świetna profilaktyka.

Praca w takim trybie przynosi szybsze efekty niż zajęcia grupowe. Jest też świetną alternatywą dla osób, które nie mogą uczestniczyć w regularnych zajęciach przez swój tryb życia lub stan zdrowia. Spotkania odbywają się w domu Klienta, na wynajętej przez niego sali lub w miejscu pracy. Jednocześnie informuję, że pracuję tylko w obrębie Warszawy.

Cennik treningów:

taniec orientalny* – 120 zł/h

bodyART/pilates – 100 zł/h

 

* choreografie na zamówienie wyceniane osobno