Grafik zajęć | taniec brzucha Warszawa | bodyART Warszawa
Grafik kursów tańca brzucha w Warszawie, Milanówku i Pruszkowie.
taniec brzucha warszawa, taniec orientalny warszawa, taniec brzucha ursus, taniec brzucha włochy, taniec brzucha milanówek, taniec brzucha grodzisk mazowiecki, taniec brzucha pruszków, taniec brzucha piastów, taniec brzucha brwinów, taniec brzucha żyrardów, maja taniec brzucha, małgorzata szybiak, dns studio, dns studio milanówek, galeria fitness pruszków, dom kultury włochy
343327
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343327,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
GRAFIK

grafik od września 2018 r.

szczegóły
bodyART

Opis zajęć

bodyART to holistyczny trening funkcjonalny z nurtu body&mind. Opiera się na tradycyjnej medycynie chińskiej – pięciu żywiołach i teorii równoważących się przeciwieństw Yin i Yang. Trening zbudowany na płynnym przechodzeniu z sekwencji w sekwencję. Dynamiczny i wymagający. Ćwiczenia stabilizacyjne, wzmacniające i rozciągające.

Formalności

Miejsce zajęć: Fitology Klub Jogi i Fitnessu

Cennik i informacje na stronie klubu. Rejestracja na zajęcia: biuro@fitology.pl, tel. 500 712 102

bodyART dla tancerek orientalnych

Opis zajęć

bodyART to holistyczny trening funkcjonalny z nurtu body&mind. Zbudowany na płynnym przechodzeniu z sekwencji w sekwencję. Dynamiczny i wymagający. Ćwiczenia stabilizacyjne, wzmacniające i rozciągające dopasowane do wymagań, jakie stawiają taniec orientalny, ATS i tribal fusion. Co jakiś czas, wraz z rosnącą świadomością kursantek, omawianie anatomii ruchów bellydance i problemów jakie spotyka się przy ich wykonywaniu.

Zajęcia przewidziane dla zamkniętej grupy stałych osób – dla wysokiej jakości zajęć i efektywności ćwiczeń. Min. ilość osób: 6, max. – 10.

Formalności

Miejsce zajęć: Pływalnia Orka, ul. Grzybowska 35a (przy Rondzie ONZ)

Cennik: 1 wejście: 30 zł, 4 wejścia: 100 zł

Zapisy: tel. 694 584 703, info@biodranawschodzie.pl

taniec orientalny

Opis zajęć

Nauka podstawowych ruchów miednicą i klatką piersiową, kroków i pracy rąk. Wprowadzenie w świat gatunków tańca orientalnego i muzyki arabskiej.

Formalności

Miejsce zajęć: Folies Art School

Cennik i informacje na stronie szkoły. Rejestracja na zajęcia: studio@foliesartschool.pl, tel. 696 032 082, 601 291 646.

Kursantki