Grafik zajęć | taniec brzucha Warszawa | bodyART Warszawa
Grafik kursów tańca brzucha w Warszawie, Milanówku i Pruszkowie.
taniec brzucha warszawa, taniec orientalny warszawa, taniec brzucha ursus, taniec brzucha włochy, taniec brzucha milanówek, taniec brzucha grodzisk mazowiecki, taniec brzucha pruszków, taniec brzucha piastów, taniec brzucha brwinów, taniec brzucha żyrardów, maja taniec brzucha, małgorzata szybiak, dns studio, dns studio milanówek, galeria fitness pruszków, dom kultury włochy
343327
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-343327,eltd-cpt-1.0,,moose-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
GRAFIK

poniedziałek

wtorek

  • bodyART

    -

    Fitology | Wola

środa

czwartek

piątek

sobota

  • bodyART

    -

    Letni cykl bodyART w Lesie Milowym 2019 | Wesoła

szczegóły
bodyART

Opis zajęć

bodyART to holistyczny trening funkcjonalny z nurtu body&mind. Opiera się na tradycyjnej medycynie chińskiej – pięciu żywiołach i teorii równoważących się przeciwieństw Yin i Yang. Trening zbudowany na płynnym przechodzeniu z sekwencji w sekwencję. Dynamiczny i wymagający. Ćwiczenia stabilizacyjne, wzmacniające i rozciągające.

Formalności

Miejsce zajęć: Fitology Klub Jogi i Fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1

Cennik i informacje na stronie klubu. Rejestracja na zajęcia: biuro@fitology.pl, tel. 500 712 102

taniec orientalny

Opis zajęć

Nauka podstawowych ruchów miednicą i klatką piersiową, kroków i pracy rąk. Wprowadzenie w świat gatunków tańca orientalnego i muzyki arabskiej.

Formalności

Miejsce zajęć: Folies Art School, ul. Piłsudskiego 4e

Cennik i informacje na stronie szkoły. Rejestracja na zajęcia: studio@foliesartschool.pl, tel. 696 032 082, 601 291 646.

Kursantki